.

VIDEO TILTAS SU SLOVĖNIJOS VOJNIK MIESTO DARŽELIU

Boružėlės" grupės ugdytiniai noriai įsitraukė į projektą. Grupės vaikai  bendravo su Slovėnijos Vojnik miesto  darželio vaikais. Atsakingai  buvo ruošiamasi  susitikimams. Žemėlapyje susiradome Slovėniją, jos sostinę Liublianos miestą.

  Grupėje vyko pokalbiai kas aš esu, kokių tautybių vaikai gyvena šalia mūsų ir kitose valstybėse.  Vaikai pasidarė vardo korteles,. Su dideliu susidomėjimu laukėme, kada išvysime naujuosius draugus.  Ir štai ekrane šypsosi tokie patys, linksmi, nustebę naujieji draugai. Žiūrime vieni į kitus, mojuojame, šypsomės. Įdomu sveikintis ir sakyti - ,,Laba diena|. ,,Dobar dan". Susipažinome pasakydami vieni kitiems savo vardus, parodydami savo vardo užrašo korteles.

 VIDEOTILTAS SU ZAGREBU (KROATIJA)

,,Gandriukų" grupės vaikai  bendravo su Slovėnijos Vojnik miesto  darželio vaikais.

 IMGP1967 IMGP1966

IMGP1916 IMGP1918

„Say HELLO to the world“ („Pasakyk pasauliui LABAS“)

pro 8

 

Tarptautinis projektas.

Data: 2015 m. gruodžio mėn.–2016 m. gegužės mėn.

Dalyviai: ,,Boružėlės" ir ,,Gandriukų" grupių vaikai.

Tikslas: Skatinti motyvuotą užsienio kalbų mokymąsi,  toleranciją kitų tautų vaikams; susipažinti su kitų šalių kultūra, tradicijomis, gyvenimu.

Koordinatorė: direktorė Diana Šeštokienė.

Projekto vykdymą grupėse kordinuoja: Renata Rusakovienė, Albina Zakšauskienė.

Projektą viešina, projekto medžiagą susistemina - direktorės pavaduotoja ugdymui Vilma Vilkancienė

Projektą 2011 m. pradėjo Slovėnijos FINI institutas Radece. Dabar jame jau dalyvauja vaikų darželiai  ir mokyklos ne tik iš Slovėnijos, bet ir iš Italijos, Vengrijos, Maltos, Lietuvos, Brazilijos, Norvegijos, Švedijos, Argentinos, Kroatijos, Gambijos, Slovakijos, Kanados, Lenkijos, JAV, Rumunijos. ir kt šalių.

Mūsų darželio ,,Gandriukų" ir ,,Boružėlės" grupių vaikai, padedami  direktorės,  angliškai SKYPE programa bendravo su Slovėnijos  ir Kroatijos darželiais 5 temomis: Tai aš, Aš ir mano šeima, Aš ir mano darželis, Aš ir mano miestas, Aš ir mano šalis. Kiekvienai temai bus organizuojami 2 video susitikimai.

Visa informacija apie projektą skelbiama oficialiame projekto tinklapyje www.sayhellototheworld.eu